Online Terapi ve Danışmanlık

Online Terapi ve Danışmanlık Hizmeti, bir uzmanla yüz yüze görüşebilecek zamanı ve imkânı bulunmayan yetişkin bireylere yönelik sanal ortamda sunulmaktadır.

Online Terapi ve Danışmanlığın Uygun Olduğu Durumlar: Yoğun iş ve yaşam temposundan dolayı yüz yüze danışmanlık hizmeti almak için zaman bulamayanlar, yaşadığı yerde danışmanlık hizmeti alma imkânı olmayanlar, yurt dışında yaşayıp, dil ve kültür sorunlarından dolayı danışmanlık hizmeti alamayanlar, kişisel nedenlerden dolayı ve ya bir tercih olarak bir uzmanla yüz yüze görüşmek istemeyenler için ideal bir danışmanlık yöntemidir.

Online Terapi ve Danışmanlığın Uygun Olmadığı Durumlar: Tanı konularak ilaç tedavisi ya da psikoterapi gerektiren durumlarda, intihar etme eğilimi, kendisine ve çevresine zarar verilebileceği durumlarda, 18 yaşından küçük olması durumunda, yasalar tarafından suç unsuru kabul edilen durumlarda asla uygun değildir.

Online Terapi ve Danışmanlık Hizmeti almak istiyorsanız: öncelikle bizlerle iletişim sağlayarak randevu talebinde bulununuz. Gerekli bilgilendirmeden sonra randevu gün ve saatinde size en uygun yöntemle (telefon, skype, whatsapp, facetime vb.) uzmanımızla görüşmenizi gerçekleştirebilirsiniz.