evinizde-danismanlik

Evinizde Psikolojik Danışmanlık Hizmeti, üç farklı alanda sağlanmaktadır.

Bebek – Anne Danışmanlığı: Bebek ile anne arasındaki bağlanma sürecini ve bebeğin gelişimsel değerlendirilmesini içeren ev görüşmeleridir. Yeni doğan bebeğin gelişimsel özelliklerinin değerlendirilmesi ve takibi yapılarak anne-babaya bebeğin gelişiminin en ileri seviyeye ulaşmasını sağlamaya yönelik danışmanlık hizmeti sunulmaktadır.

Çocuk – Aile Danışmanlığı: Çocuklara ve gençlere yaş düzeyine uygun hangi bilgi, beceri, tutum ve davranışların kazandırılması gerektiği, gelişim alanlarının (fiziksel, psiko-motor, zihinsel, dil, sosyal ve duygusal) nasıl geliştirilebileceği konularında çocuğun evdeki yaşam alanı da değerlendirilerek danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Yetişkin ve İleri Yaş Danışmanlığı: Herhangi bir sebeple evden çıkamayan yetişkinlere, kronik hastalığı olanlara, evde bakım hizmeti görenlere, terminal dönem hastalarına, ileri yaş döneminde olanlara yönelik evde danışmanlık hizmeti sağlanmaktadır.

Evinizde Psikolojik Danışmanlık Hizmetlerimizle ilgili daha ayrıntılı bir şekilde konuşmak isterseniz, ek bilgi ister, size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek ve ya randevu oluşturmak isterseniz bizimle iletişime geçiniz.